Maluta Serek homogenizowany waniliowy bez laktozy 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj mleka | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | mleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytusowa, aromat waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Producent: | Okręgowa Spółdzielnia MleczarskaUlica i numer: Warszawska 41Kod pocztowy i miasto: 82-100 Nowy Dwór Gdański PL |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1920 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu opakowania serek należy wymieszać i spożyć w ciągu 48 godzin |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Warunki termiczne | Schłodzone |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 150 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 630 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 7,4 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | 14 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja zagęszczająca |