Zott Caffreze Latte Macchiato 200 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Zott Caffreze to mleczny napój kawowy. Dostępny w dwóch wariantach smakowych: Cappuccino oraz Latte Macchiato
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 200 ml |
| Smak | Kawowy |
| Działanie | Chłodzące |
| Składniki | Mleko (88%), cukier, ekstrakt kawy (0,8%), skrobia modyfikowana, kakao w proszku, regulatory kwasowości e 339, e 524, aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 68 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 288 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 9,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera kofeinę | suplement diety zawartość kofeiny przeliczona jest na porcję zgodnie z zaleceniem w sprawie dziennego spożycia |
| Zawartość kofeiny | 30 mg/100g |