Opis szczegółowy
Vegeta Umami w płynie 204 g
Parametry produktu
| Typ | W płynie, Przyprawy |
| Przeznaczenie | Do zup, sosów, dań mięsnych, dań warzywnych, ryb, sałatek. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 204 g |
| Składniki | Woda, sól, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'- rybonukleotydy disodowe), ocet spirytusowy, glukoza, wyciąg z lubczyku, aromat, ekstrakt drożdżowy. może zawierać gorczycę, seler, laktozę i gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka polska sp. z o.o. ulica i numer: asfaltowa 28 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyna nad odrą pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 19 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 79 kJ |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 22,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |