Opis szczegółowy
Mucha lata koło ucha? Nie! Siedzi na języku i barwi go na szalony kolor blue. Niebieska buzia to od teraz odznaka każdego kozaka, który w czasie chillerki zajada kwaśno-malinowe żelki. Czas dołączyć do zozolowej paki! Awwww! #ZozoleForFun
Parametry produktu
| Rodzaj | Z posypką |
| Smak | Malinowy |
| Zawartość netto | 75 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, żelatyna, kwasy: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, substancja żelująca: pektyny; aromaty, barwnik e133. |
| Temperatura przechowywania min - max | 20 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mieszko s.a ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Kwaśne żelki o smaku malinowym barwiące język. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 250 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 343 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1459 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E296 Kwas jabłkowy (z owoców lub syntetyczny), E422 Glicerol, E440 Pektyny, E133 Błękit brylantowy FCF |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Kwas, Substancja utrzymująca wilgoć, Substancja żelujaca, Barwnik |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Informacje dotyczące składników, wartości odżywczych odnoszą się do aktualnie stosowanych receptur. ze względu na zmiany w sprzedaży dostępne mogą być produkty o dotychczasowym oraz nowym składzie, dlatego zalecamy dodatkowe porównanie z danymi na opakowaniach. |