Opis szczegółowy
Żelko-pianki o smaku owocowym.
Parametry produktu
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Składniki | Syrop glukozowy; cukier; dekstroza; żelatyna; kwas: kwas cytrynowy; aromat; koncentraty roślinne: krokosz barwierski, pomarańcza, cytryna, czarny bez, czarna porzeczka, aronia, winogrona; olej słonecznikowy; substancja glazurująca: wosk pszczeli, biały i żółty; ekstrakt z czarnego bzu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: haribo sp. z o.o. ulica i numer: ul. aleje jerozolimskie 142b kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed ciepłem i wilgocią. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 353 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1499 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 54 g |
| Zawartość węglowodanów | 82 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 15 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |