Opis szczegółowy
Poczuj się jak magik na swoim wielkim show! I zamień słodką watę cukrową w niesamowicie smaczną gumę balonową!
Guma balonowa o smaku owocowym w formie waty cukrowej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Balonowe |
| Smak | Owocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indonezja |
| Zawartość netto | 11 g |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, baza gumowa, aromaty, przeciwutleniacz (e321), emulgatory (lecytyny, lecytyny (z soi)), barwnik (betanina). |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: perfetti van melle polska sp. z o.o. ulica i numer: krakowiaków 50 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Guma balonowa o smaku owocowym w formie waty cukrowej. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 384 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E321 Butylohydroksytoluen (bht) |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Przeciwutleniacz |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Zawiera sztuczne aromaty |
| Zawiera aromaty | Tak |