Żel pod prysznic red code STR8 400 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj produktu | Żel |
|---|---|
| Typ skóry | Normalna |
| Właściwości | odświeżający |
| Działanie | Odświeżające |
| Zapach | Kwiatowy |
| Okres przydatności | 600 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Skład | Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Sodium Sulfate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 19140, CI 61570 |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie połykać, Spłukać dokładnie, Unikać kontaktu z oczami, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Producent: | Sarantis Polska S.A.Ulica i numer: Puławska 42CKod pocztowy i miasto: 05-500 Piaseczno PL |
| Pojemność | 400 ml |
| Krótki opis marketingowy | STR8 Red Code męski żel pod prysznic 400ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 204 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |