Żel pod prysznic original STR8 400 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj produktu | Żel |
|---|---|
| Typ skóry | Normalna |
| Właściwości | odświeżający |
| Działanie | Odświeżające |
| Zapach | Cynamonowy, Sandałowy |
| Okres przydatności | 600 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Skład | Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Citric Acid, Sodium Sulfate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, CI 15985 |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie połykać, Spłukać dokładnie, Unikać kontaktu z oczami, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Producent: | Sarantis Polska S.A.Ulica i numer: Puławska 42CKod pocztowy i miasto: 05-500 Piaseczno PL |
| Pojemność | 400 ml |
| Krótki opis marketingowy | STR8 Original męski żel pod prysznic 400ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 204 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |