Żel pod prysznic freak STR8 400 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj produktu | Żel |
|---|---|
| Typ skóry | Wszystkie |
| Działanie | Odświeżające |
| Zapach | Bergamotkowy |
| Okres przydatności | 24 mies. |
| Notyfikacja KSIoK | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Skład | Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Citric Acid, PEG-4 Rapeseedamide, Sodium Sulfate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, CI 15985, CI 42090 |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Stosować zgodnie ze sposobem użycia |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | produkt nie wymaga ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Producent: | Sarantis Polska S.A.Ulica i numer: Puławska 42CKod pocztowy i miasto: 05-500 Piaseczno PL |
| Pojemność | 400 ml |
| Krótki opis marketingowy | STR8 FR34K męski żel pod prysznic 400ml, |
| Dodatkowy opis produktu | STR8 to znana i ceniona marka w kategorii męskich zapachów oraz kosmetyków do pielęgnacji i mycia ciała. Wprowadzona w Polsce w 2000 roku. Myślą przewodnią marki jest hasło „SPRAY YOUR TRUTH” czyli „WYRAŹ SIEBIE”, które charakteryzuje mężczyzn dokonujących własnych wyborów, wiernych swoim wartościom oraz walczących ze stereotypami. Marka STR8 charakteryzuje się dużą rozpoznawalnością i silnymi udziałami w rynku, zwłaszcza w kategorii męskich wód toaletowych, dezodorantów w sprayu oraz dezodorantów zapachowych z atomizerem. Produkty z kategorii zapachowej takie jak wody toaletowe oraz wody po goleniu posiadają charakterystyczne opakowania - czarne, metalowe puszki, które wyróżniają się na półce. Dopracowane detale opakowań takie jak czerń i aksamit nadają im luksusowego i oryginalnego charakteru. Ponadto STR8 posiada szeroką linię dostępnych zapachów inspirowaną najnowszymi trendami dzięki temu marka zaspokaja oczekiwania wymagających konsumentów. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 204 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |