Żel pod prysznic VIT A MILK & MELON 825 ML
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
DICORA Żel pod prysznic z witaminą A i melonem 750ml – Odżywczy i Nawilżający Eliksir dla Twojej Skóry
DICORA prezentuje wyjątkowy żel pod prysznic, który jest doskonałym połączeniem naturalnych składników i innowacyjnej formuły, aby zapewnić Twojej skórze kompleksową pielęgnację. Żel z witaminą A i ekstraktem z melona działa odżywczo i nawilżająco, sprawiając, że skóra staje się bardziej miękka, elastyczna i promienna już po pierwszym użyciu. Dzięki bogatej formule wzbogaconej o białka mleka, produkt intensywnie regeneruje skórę, dostarczając jej niezbędnych składników odżywczych.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Żel |
|---|---|
| Typ skóry | Wszystkie |
| Działanie | Odżywcze |
| Zapach | Melonowy |
| Okres przydatności | 60 mies. |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,93 kg |
| Skład | Skład: aqua (water), sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, disodium cocoamphodiacetate, glycerin, coco-glucoside, glyceryl oleate, hydrolyzed milk protein, cucumis melo (melon) fruit extract, retinyl palmitate, polyquaternium-7, polyquaternium-7, tetrasodium edta, styrene/acrylates copolymer, parfum (fragrance), hexyl cinnamal, benzyl alcohol, phenoxyethanol, edta, styrene/acrylates copolymer methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, sodium benzoate, potassium sorbate |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dor.com sp. z o.o, ulica i numer: armii krajowej 4a kod pocztowy i miasto: 35-307 rzeszów pl |
| Pojemność | 825 ml |
| Krótki opis marketingowy | Żel pod prysznic vit a milk & melon 750 ml |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Nie |
| Amylcinnamyl alcohol (2-pentylo-3-fenyloprop-2-en-1-ol) | Nie |
| Amyl cinnamal (2-benzylidenoheptanal) | Nie |
| Anise alcohol (Alkohol 4-metoksybenzylowy) | Nie |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Tak |
| Benzyl benzoate (Benzoesan benzylu) | Nie |
| Benzyl cinnamate (ester fenylometylowy kwasu 2- propenowy, 3-fenylo-) | Nie |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Nie |
| Butylphenyl methylpropional (Aldehyd 2-(4-tertbutylobenzylo) propionowy) | Nie |
| Cinnamal (3-fenylo- 2-propenal) | Nie |
| Cinnamyl alcohol (Alkohol cynamonowy) | Nie |
| Citral (3,7-dimetylo-2,6- oktadienal) | Nie |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Nie |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Nie |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 168 szt. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |