Opis szczegółowy
Jogurt pitny o smaku stracciatella, z magnezem i witaminą B9. Zawiera substancje słodzące.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy, Pitny |
| Smak | Straciatella |
| Składniki | Mleko odtłuszczone, białka mleka, koncentrat białek serwatkowych (z mleka), magnez, skrobia modyfikowana, regulatory kwasowości: kwas mlekowy, cytryniany wapnia, cytryniany sodu; aromat, drobinki kakaowe 0,07 % (tłuszcz kakaowy, kakao, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu), substancja zagęszczająca: pektyny; substancje słodzące: acesulfam k, sukraloza; kwas foliowy (witamina b9), żywe kultury bakterii jogurtowych. może zawierać zboża zawierające gluten, sezam. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 270 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 399 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 23 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,46 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 161 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 252 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 681 kJ |
| Wielkość porcji | 270 g |
| Zawartość białek | 8,3 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 45 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas foliowy (witamina B9) | 30 μg/100g |
| Magnez (%RWS) | 15 %RWS |
| Magnez | 56,3 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera aromaty | Tak |