Jogurt Kremowy Czarna Porzeczka Z Granolą 230 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Czarna porzeczka |
| Składniki | jogurt 65% (mleko, śmietanka, mleko odtłuszczone zagęszczone, cukier, kultury bakterii jogurtowych); wsad czarna porzeczka 22 % (czarna porzeczka 50%, cukier, skrobia modyfikowana, aromaty, koncentrat soku z aronii, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja zagęszczająca: pektyny), musli typ Granola 13 %: płatki owsiane, syrop (cukier, woda, sól, miód), płatki pszenne, olej rzepakowy, chrupki pszenne (mąka pszenna, słodowana mąka pszenna, dekstroza, olej rzepakowy, ekstrakt słodowy jęczmienny), wiórki kokosowe. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 230 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Producent: | Bakoma Sp. z o.o.Ulica i numer: Połczyńska 97AKod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 147 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 617 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,8 g |
| Cukry | 13,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 20,3 g |
Inne informacje
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|