Jogurt skyr słony karmel 330 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Jogurt skyr słony karmel 330 g
Parametry produktu
| Smak | Karmelowy, Słony |
|---|---|
| Składniki | Mleko, cukier, krem karmelowy z solonym masłem 1,5% (cukier, solone masło (z mleka) i śmietanka (z mleka), sól morska, emulgator:lecytyny), białka mleka, skrobia modyfikowana kukurydziana, natutralny aromat, syrop ze skarmelizowanego cukru, sól spożywcza, substancja zagęszczająca: guma guar; kultury bakterii jogurtowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 330 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska w krasnymstawie ulica i numer: borowa 4 kod pocztowy i miasto: 22-300 krasnystaw pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 258 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 89 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 376 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |