Opis szczegółowy
Pasta kawiorowa z dodatkiem mięsa krewetek.
Parametry produktu
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Pandalus borealis, mallotus villosus |
| Składniki | Olej słonecznikowy rafinowany, dezodoryzowany, woda, solona ikra rybia (śledź (clupea harengus) (b) lub gromadnik (mallotus villosus) (c))* (18 %), gotowane, obrane i siekane krewetki (pandalus borealis) (10 %), cukier biały, sól kuchenna, żółtko jaja w proszku, emulgatory (e 1450, e 1422), stabilizatory (guma tara, guma ksantanowa), odtłuszczone mleko w proszku, wzmacniacz smaku e 621, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwniki (karmin, ekstrakt z papryki), aromat krewetkowy (zawiera: ryby, skorupiaki, soję), substancje konserwujące (e 202, e 211). |
| Obszar połowu (FAO) | Północno-zachodnia część Oceanu Atlantyckiego |
| Kategoria narzędzi połowowych | Narzędzia nieznane lub nieokreślone |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obróbka termiczna | gotowana |
| Typ | Paczkowany |
| Temperatura przechowywania min - max | -3 - 6 °C |
| Stopień obrania | Bez skorupy, tylko mięso |
| Stopień rozdrobnienia | Nie dotyczy |
| Zawartość netto | 160 g |
| Liczba sztuk w kilogramie | 800 szt. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nickal sp. z o.o. ulica i numer: marywilska 26 kod pocztowy i miasto: 03-228 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 373 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1542 kJ |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera surowce GMO | Tak |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |