Opis szczegółowy
Felix, orzeszki ziemne smażone, solone
Parametry produktu
| Rodzaj | Smażone, Solone |
| Smak | Orzechowy, Słony |
| Zawartość netto | 220 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Orzeszki ziemne (95%), olej słonecznikowy, sól (1,2%). produkt może zawierać orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Technika utrwalenia | solenie |
| Źródło białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: intersnack poland sp. z o.o. ulica i numer: centralna 2 kod pocztowy i miasto: 32-090 niedźwiedź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu, z dala od nasłonecznienia i źródeł ciepła. |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,2 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,36 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 609 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 183 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2522 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 757 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 27 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 50 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 8,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Fosfor | 388 mg/100g |
| Witamina E (%RWS) | 82 %RWS |
| Witamina E | 9,8 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 55 %RWS |