Woda kokosowa z sokiem z arbuza NFC 330 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Naturalnie orzeźwiająca woda kokosowa ma słodki, kokosowy smak z dodatkiem soku NFC. Soki NFC (Not From Concentrate) to soki bezpośrednio wyciskane z owoców, niepochodzące z koncentratu, co gwarantuje ich najwyższą jakość i świeżość.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Składniki
Woda kokosowa, sok z arbuza 6%, kwas askorbinowy, naturalny aromat arbuza.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 105 kJ / 25 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 6.3 g |
| Cukry | 5.8 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0.05 g |