Woda kokosowa z sokiem z ananasa NFC 330 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Naturalnie orzeźwiająca woda kokosowa ma słodki, kokosowy smak z dodatkiem soku NFC. Soki NFC (Not From Concentrate) to soki bezpośrednio wyciskane z owoców, niepochodzące z koncentratu, co gwarantuje ich najwyższą jakość i świeżość.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
Woda kokosowa, sok ananasowy 6%, Kwas askorbinowy, naturalny aromat ananasa.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 109 kJ / 26 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 6.4 g |
| Cukry | 5.9 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0.05 g |