Wiórki kokosowe BIO 100 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Aromatyczne i delikatne w smaku, stanowią naturalne źródło błonnika oraz zdrowych tłuszczów roślinnych. Wzbogacają codzienną dietę o cenne składniki odżywcze, dodając potrawom egzotycznego charakteru. Idealne do deserów, wypieków, musli i dań orientalnych.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
wiórki kokosowe* 100%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: SRI LANKA
Masa brutto: 0,125 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2716 kJ / 660 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 63 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 55 g |
| Węglowodany | 6.4 g |
| Cukry | 6.4 g |
| Błonnik | 20 g |
| Białko | 6.2 g |
| Sól | 0.08 g |