Opis szczegółowy
Ser miękki solankowy(30% tłuszczu w suchej masie)
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Feta |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, regulator kwasowości: e575, podpuszczka mikrobiologiczna |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery kwasowe) (zaw. tłuszczu 30%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 270 g |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 270 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska ulica i numer: przemysłowa 3 kod pocztowy i miasto: 99-400 łowicz pl |
| Krótki opis marketingowy | Ser fellada 30% |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 170 op. zb. (DU) |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
| Nazwa organizacji nadającej status alergenu | 12 |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 192 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 799 kJ |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 3,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,9 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |