Opis szczegółowy
Wafle kakaowe NATURFIT 155 g
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
| Smak | kakaowy |
| Dodatki | Kakao |
| Zawartość netto | 155 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, tłuszcz palmowy, serwatka (z mleka) w proszku, substancja słodząca: maltitol; odtłuszczone mleko w proszku, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (5,7%), olej rzepakowy, emulgator: lecytyny; aromat, sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu; substancja słodząca: sukraloza. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurobrand sp. z o. o. ulica i numer: płochocińska 111/114 kod pocztowy i miasto: 03-044 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 225 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 503 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 87 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2098 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 361 kJ |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość błonnika | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,49 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,2 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 0 %RWS |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 0 %RWS |