Opis szczegółowy
Odkryj smak orientu z Lubella! Makaron ryżowy Nitki to idealna baza do szybkich, lekkich i pełnych aromatu dań. Gotowy w zaledwie 4 minuty, doskonale komponuje się z kurczakiem, warzywami i sosem sojowym – tworząc danie, które zachwyca prostotą i smakiem.
Dzięki wygodnemu opakowaniu i kodowi QR „Skanuj i Gotuj” masz dostęp do inspirujących przepisów, które ułatwią codzienne gotowanie. Lubella – tradycja od 1881 roku, teraz w nowoczesnym wydaniu!
Parametry produktu
| Typ | Ryżowy |
| Rodzaj | Wstążki |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Mąka ryżowa, sól |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mw food sp. z o.o. ulica i numer: chopina 10 kod pocztowy i miasto: 34-100 wadowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 88 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 364 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1546 kJ |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,52 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 85 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |