Opis szczegółowy
Pudding proteinowy o smaku truskawki i białej czekolady
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Puddingi |
| Smak | truskawkowy |
| Składniki | Mleko półtłuste, białko mleka, skrobia modyfikowana, środek zagęszczający (karagen), substancje słodzące (acesulfam k, sukraloza), aromaty, sól, barwnik (koszenila), enzym laktazy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Finlandia |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: alpan dystrybucja sp. z o.o. ulica i numer: annopol 24 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 80 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 337 kJ |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 300 mg/100g |
| Sód | 85 mg/100g |