Opis szczegółowy
Valbon to ekspert w serach pleśniowych. Sprawdzone od lat receptury to gwarancja harmonijnego połączenia delikatnej skórki i kremowego wnętrza, które zapewniają aksamitną konsystencję i klasyczny smak prawdziwego pleśniowego sera. Zaufaj ekspertowi, a doznasz niepowtarzalnej przyjemności smaku. Valbon – klasyka smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Gatunek sera | Brie |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakterii, podpuszczka mikrobiologiczna, penicillium candidum, geotrichum candidum. |
| Zawartość tłuszczu | inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 125 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 42 dni (dzień) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hochland ulica i numer: ul. okrężna 2 kod pocztowy i miasto: 65-530 kaźmierz pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 294 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1221 kJ |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |