Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, surowa, dojrzewająca, suszona w plastrach. 100g produktu wyprodukowano ze 124g mięsa wieprzowego
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Surowe, Wędzone, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione suszone |
| Składniki | Mięso wieprzowe, sól, papryka suszona, mleko w proszku, białko sojowe, cukier, czosnek suszony, dekstryna, dekstroza, przyprawy, przeciwutleniacz: e316, emulgator e450, substancje konserwujące: e250, e252; barwnik e120. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Tak |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. oddział w morlinach / magazyn centralny w tyrowie ulica i numer: tyrowo 104a - kod pocztowy i miasto: 14-100 ostróda pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 14 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 393 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1629 kJ |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość soli | 3,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E316 Izoaskorbinian sodu, E450 Difosforany, E250 Azotyn sodu, E252 Azotan potasu, E120 Kwas karminowy, koszenila |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Przeciwutleniacz, Emulgator, Substancja konserwująca, Barwnik |