Opis szczegółowy
Sernik baskijski to wyjątkowy deser, który pochodzi z Kraju Basków, a dokładniej z Hiszpanii. Jego charakterystyczną cechą jest delikatna, kremowa konsystencja w połączeniu z nieco przypieczoną, ciemną skórką. Nasz zestaw zapewni Ci szybkie, łatwe i gwarantujące finalny efekt przygotowanie takiego deseru w domu. Poczuj się jak w najlepszej cukierni. Zobacz jakie to proste.
Parametry produktu
| Typ | Sernik |
| Rodzaj | W proszku |
| Zawartość netto | 364 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki mieszanki sernikowej: cukier, maltodekstryna, mleko odtłuszczone w proszku, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat. składniki mieszanki do spodu: mąka pszenna, cukier, preparat serwatkowo-tłuszczowy (olej kokosowy, serwatka w proszku (z mleka), białka mleka), serwatka w proszku (z mleka), skrobia modyfikowana, woda, sól, drożdże. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: emix spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: rusinowo 73 kod pocztowy i miasto: 87-500 rypin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do przygotowania sernika potrzebujesz: 500 g serka kanapkowego, 300 ml śmietanki 30-36%, 250 g serka mascarpone, 3 jaja, 50 g masła lub margaryny. sposób przygotowania spodu: 1. w rondelku lub mikrofalówce rozpuść 50 g masła lub margaryny. 2. do miski wsyp mieszankę, dodaj roztopione masło lub margarynę i wymieszaj łyżką aż do połączenia się składników. 3. spód i boki tortownicy o średnicy ok. 23 cm wyłóż papierem do pieczenia. 4. do tortownicy przełóż przygotowany spód sernika i wygładź powierzchnię łyżką. sposób przygotowania sernika: 1. piekarnik nagrzej do temperatury 150°c (z termoobiegiem). 2. do miski wlej 300 ml śmietanki 30-36%, dodaj 500 g serka kanapkowego, 250 g serka mascarpone i 3 całe jaja. 3. wsyp zawartość torebki z mieszanką sernikową i miksuj przez ok. 2 min do uzyskania jednolitej konsystencji. 4. przygotowaną masę przełóż do uprzednio przygotowanej tortownicy ze spodem. 5. wstaw do rozgrzanego piekarnika. piecz 40 min w temp. 150°c (z termoobiegiem). 6. po upieczeniu pozostaw sernik w wyłączonym piekarniku na ok. 10 min. 7. sernik przed podaniem należy ostudzić. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 354 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 337 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1473 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1399 kJ |
| Wielkość porcji | 95 g |
| Zawartość białek | 7,7 g |
| Zawartość soli | 0,52 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 22 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 17 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 15 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 82 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 16 szt. |