VOREL Przedłużacz elektryczny biały 5 m, 3 gniazda z uziemieniem
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Klasyczny przedłużacz w wersji z uziemieniem. Obudowa gniazd z tworzywa sztucznego. Kolor biały.
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 3 |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Wymiary (SxWxG) | 18 x 6 x 4 cm |
| Wyposażenie | Uziemienie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Średnica przewodu | 1 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TOYA S.A. Ulica i numer: Sołtysowicka 13-15 Kod pocztowy i miasto: 51-168 Wrocław PL |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 16 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |