Przedłużacz uniwersalny z uziemieniem jedno gniazdo 3 m
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Przedłużacz o przekroju przewodu 3x1 mm2 umożliwia zdalne podłączenie urządzeń elektrycznych.
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 1 |
|---|---|
| Długość przewodu | 3 m |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Wymiary (SxWxG) | 10 x 5 x 20 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Średnica przewodu | 1 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Bezpiecznik termiczny | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: elhurt sp. z o.o. ulica i numer: modlińska 379 kod pocztowy i miasto: 03-151 warszawa pl |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |