VOREL Przedłużacz elektryczny biały 1,5 m z wyłącznikiem, 4 gniazda z uziemieniem
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Klasyczny przedłużacz listwowy z gniazdami z uziemieniem oraz z wyłącznikiem odcinającym zasilanie we wszystkich gniazdach.
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 4 |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Wymiary (SxWxG) | 22 x 5 x 4 cm |
| Wyposażenie | Uziemienie, Wyłącznik |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Średnica przewodu | 1 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TOYA S.A. Ulica i numer: Sołtysowicka 13-15 Kod pocztowy i miasto: 51-168 Wrocław PL |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |