Przedłużacz płaski 3m zielony
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Przedłużacz płaski 3 m zielony ELGOTECH Do użytku domowego .
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 1 |
|---|---|
| Długość przewodu | 3 m |
| Prąd znamionowy | 2,5 A |
| Wymiary (SxWxG) | 25 x 6 x 12 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Średnica przewodu | 0,75 mm |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: s&garden ulica i numer: trzebicz gorzowska 27 kod pocztowy i miasto: 66-530 drezdenko pl |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |