VOREL Przedłużacz elektryczny biały 3 m z wyłącznikiem, 4 gniazda z uziemieniem
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Klasyczny przedłużacz w wersji z uziemieniem. Obudowa gniazd z tworzywa sztucznego. Kolor biały. Dodatkowo przedłużacz został wyposażony we włącznik umożliwiający odcięcie zasilania na wszystkich gniazdach.
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 4 |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Wymiary (SxWxG) | 24 x 8 x 5 cm |
| Wyposażenie | Uziemienie, Wyłącznik |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Średnica przewodu | 1 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TOYA S.A. Ulica i numer: Sołtysowicka 13-15 Kod pocztowy i miasto: 51-168 Wrocław PL |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |