Ustronianka biała woda mineralna niegazowana 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Kationy (mg/l): - wapniowy 95,0 - magnezowy 16,6 - sodowy 6,76 - potasowy 1,29 aniony (mg/l): - wodorowęglanowy 299,0 - chlorkowy 29,0 - siarczanowy 46,0 - fluorkowy 0,23 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | nr 1 Basia w Białej |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Producent: | Ustronianka Sp. z o.o.Ulica i numer: Jelenica 72Kod pocztowy i miasto: 43-450 Ustroń PL |
| Krótki opis marketingowy | woda mineralna niegazowana |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 114 op. zb. (DU) |
| Sumaryczna zawartośc rozpuszczonych składników mineralnych w wodzie | 520 mg/l |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | chronić przed działaniem promieni słonecznych |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Witaminy
| Fluor | 0,23 mg/l |
|---|---|
| Magnez | 16,6 mg/l |
| Potas | 1,29 mg/l |
| Wapń | 95,0 mg/l |
| Chlor | 29,0 mg/l |
| Sód | 6,76 mg/l |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 299,0 mg/l |
| Siarczany (SO₄²-) | 46,0 mg/l |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |