Opis szczegółowy
Rozkoszuj się wyjątkowym smakiem orzeźwiającej wody o idealnym balansie minerałów z Ustronianką Białą Wodą Mineralną musującą, teraz dostępną w praktycznym opakowaniu 0,5 litra. Ta delikatnie musująca woda, wydobywająca się z serca natury, dostarcza niezapomnianej przyjemności podczas każdego łyku. Ustronianka Biała Musująca to doskonałe połączenie elegancji smaku i subtelnej nagazowania, które sprawi, że każda chwila stanie się wyjątkowa.
Parametry produktu
| Rodzaj | Musująca |
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | Nr 1 basia w białej |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ustronianka sp. z o.o. ulica i numer: jelenica 72 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Krótki opis marketingowy | woda mineralna lekko gazowana |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 114 op. zb. (DU) |
| Sumaryczna zawartośc rozpuszczonych składników mineralnych w wodzie | 520 mg/l |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 14 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed przemrożeniem. |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
Witaminy i składniki mineralne
| Fluor | 0,23 mg/l |
| Magnez | 16,60 mg/l |
| Potas | 1,29 mg/l |
| Wapń | 95,00 mg/l |
| Chlor | 29,00 mg/l |
| Sód | 6,76 mg/l |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 299,00 mg/l |
| Siarczany (SO₄²-) | 46,00 mg/l |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E290 Dwutlenek węgla |