Tuńczyk bonito w ekologicznej oliwie z oliwek 111 g
dodaj do przechowalni
Opis
Pakujemy smaczne i delikatne ryby pochodzące z wybranych miejsc na północy zgodnie z zasadami zrównoważonego rybołówstwa. Białe mięso tuńczyka bonito poddane jest starannej obróbce i otoczone ekologiczną oliwą z oliwek aby zachowac pełny smak, gładką konsystencję i wysoką wartość odżywczą.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
Tuńczyk biały północny bonito, oliwa z oliwek bio 33,2%, sól.
Alergeny
RYBY
Informacje o produkcie
Marka: CABO DE PENAS
Kraj pochodzenia: ES
Masa brutto: 0,16 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1434/346 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 29.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5 g |
| Węglowodany | 0.9 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 19.3 g |
| Sól | 0.96 g |