Opis szczegółowy
Napój Owsiany Barista Edition o Smaku Kokosa ma wyraźny, orzeźwiający smak kokosa i gładką, kremową konsystencję, a do tego idealnie się spienia. Doskonale sprawdzi się podczas relaksującej przerwy na kawę w domu czy na słonecznym tarasie w kawiarni – przenosząc Cię w tropikalny nastrój, niezależnie od pory roku. Stworzyliśmy go dla wszystkich tych, którzy kochają Oatly, ale uwielbiają również smak kokosa w matchy, kawie lub zwykłej herbacie. Nie zawiera mleka ani soi.
Parametry produktu
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Smak | Lekki |
| Składniki | Woda, owies 5%, cukier 1,6%, olej rzepakowy, regulator kwasowości (fosforany potasu), minerał (węglan wapnia), naturalne aromaty, sól, stabilizator (guma gellan), witaminy (d2, ryboflawina, b12). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oatly poland sp. z o.o. ulica i numer: żelazna 51/53 kod pocztowy i miasto: 00-841 warszawa pl |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Po otwarciu przechowywać w lodówce (+8°c) i spożyć w ciągu 5 dni. dobrze wstrząsnąć. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Cukry | 3,3 g |
| Wartość energetyczna kcal | 38 kcal |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 159 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
| Zawartość błonnika | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D | 0,5 μg/100ml |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,21 mg/100ml |
| Witamina B12 | 0,24 μg/100ml |
| Wapń | 120 mg/100ml |
| Witamina D (%RWS) | 10 %RWS |
Inne informacje o zawartości