Tahini BIO 350 g
dodaj do przechowalni
Opis
Tahini BIO 350 g – Primavika
Tahini BIO marki Primavika to pasta sezamowa wykonana w 100% z ekologicznych ziaren sezamu, bez dodatków takich jak sól, cukier czy konserwanty. Dzięki temu produkt wyróżnia się intensywnym, smakiem oraz wysoką zawartością cennych składników odżywczych. Doskonale sprawdzi się jako baza do hummusu, dodatek do sosów, dressingów, deserów czy jako zdrowe smarowidło.
Tahini Primavika to zdrowy i uniwersalny produkt, idealny do codziennego gotowania i wzbogacania diety w wartościowe składniki.
Warunki przechowywania
Przechowywać w pomieszczeniach suchych. czystych. bez obcych zapachów zabezpieczonych przed szkodnikami. Przechowywać w temperaturze pokojowej. a po otwarciu w lodówce. Wyjąć z lodówki na godzinę przed spożyciem. Po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca.
Składniki
sezam prażony* 100 %. *- surowce rolnictwa ekologicznego
Alergeny
ORZECHY
Możliwe alergeny
SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2580/623 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 53 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7.4 g |
| Węglowodany | 17 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 4.7 g |
| Białko | 17 g |
| Sól | 0.08 g |