Pasta orzechowa 100% orzeszków arachidowych BIO 360 g
dodaj do przechowalni
Opis
BIO Masło orzechowe 100% orzeszków arachidowych 360 g – Primaeco
Masło orzechowe BIO marki Primaeco to i ekologiczny produkt stworzony w 100% z prażonych orzeszków arachidowych, bez dodatku cukru, soli czy oleju palmowego. Idealne dla osób poszukujących zdrowych i prostych składników w swojej diecie. Doskonałe jako smarowidło na pieczywo, składnik koktajli, deserów, dań wytrawnych lub po prostu do wyjadania łyżeczką prosto ze słoika!
Masło orzechowe Primaeco to pyszny sposób na zdrowe urozmaicenie codziennej diety!
Warunki przechowywania
Wyrób gotowy przechowywać w pomieszczeniach suchych. czystych. bez obcych zapachów zabezpieczonych przed szkodnikami. Przechowywać w temperaturze pokojowej. a po otwarciu w lodówce. Wyjąć z lodówki na godzinę przed spożyciem. Po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca.
Składniki
orzeszki arachidowe prażone* 100 %. *- surowce rolnictwa ekologicznego
Produkt może zawierać sezam i inne orzechy
Alergeny
ORZECHY ZIEMNE
Możliwe alergeny
SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2535/612 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 50 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6.9 g |
| Węglowodany | 14 g |
| Cukry | 4.2 g |
| Błonnik | 8 g |
| Białko | 24 g |
| Sól | 0.02 g |