Marmorkuchen- ciasto kakaowe BEZGL. 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Bezglutenowe ciasto kakaowe. Świetne do kawy czy herbaty.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
JAJA, cukier , olej słonecznikowy , mąka ryżowa , skrobia kukurydziana , substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol ; maka kukurydziana , kakao w proszku 1,7% , skrobia ryżowa , emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych ; substancje spulchniające: disodium diphosphate , wodorowęglan sodu ; substancja zagęszczająca: guma ksantanowa , locust bean gum ; sól , acidity regulator: kwas winowy ; aromaty.
Możliwe alergeny
ŁUBIN,SOJA
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1818/435 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3.2 g |
| Węglowodany | 53 g |
| Cukry | 21 g |
| Błonnik | 2.6 g |
| Białko | 5.1 g |
| Sól | 0.83 g |