TOPSELLER Migdały łuskane 200g X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Migdały łuskane 200g
Parametry produktu
| Typ | Całe orzechy |
|---|---|
| Rodzaj | Migdały |
| Zawartość netto | 200 g |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Migdały łuskane |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | niski IG (<55) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Stany Zjednoczone |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ros-sweet sp.z o.o ulica i numer: przemysłowa 2 kod pocztowy i miasto: 37-100 łańcut pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 547 dni (dzień) |
| Sposób pakowania produktu | Paczkowane |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do żywności dla ogółu konsumentów z wyłączeniem osób uczulonych na alergen występujący w produkcie. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 595 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2461 kJ |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość błonnika | 13 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 50 g |
| Cukry | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,1 g |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Obliczenia na podstawie ogólnodostępnych i akceptowanych danych i badań |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Migdały łuskane są pestkami owoców migdałowca pospolitego, niskiego rozłożystego drzewa rosnącego między innymi w stanach zjednoczonych (kalifornii). ze względu na swoje unikalne właściwości migdały naturalne są znane i cenione na całym świecie. |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 100 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | B |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Wygląd: typowy dla migdałów łuskanych, orzechy pokryte skórką zewnętrzną, o wydłużonym kształcie oraz o zbliżonej wielkości, barwa od ciemnobrązowej do rudobrązowej, typowa dla odmiany; smak: charakterystyczny, delikatny, orzechowo-migdałowy; zapach: typowy dla migdała, bez obcych zapachów; konsystencja: sypka, zwarta, dość chrupka; forma / wielkość / masa: całe, możliwe wystąpienie połówek migdałów |
|---|---|
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |