Opis szczegółowy
Zastosowanie:
Idealny do naleśników, gofrów, wafli
Doskonały do mas tortowych
Świetny do wypełnienia babeczek i ciastek
Niezastąpiony do lodów i deserów
Nadaje się do smarowania pieczywa
Parametry produktu
| Rodzaj | mleko surowe |
| Zawartość tłuszczu | 7,2 g/100g |
| Typ produktu | Skondensowany, Zagęszczony |
| Przeznaczenie | Do ciast, deserów, inny |
| Składniki | Mleko, cukier, sól (1%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 510 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska w gostyniu ulica i numer: wielkopolska 1 kod pocztowy i miasto: 63-800 gostyń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 110 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 291 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1229 kJ |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 1,23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |