TGE Powidła śliwkowe 3 kg
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Pyszne powidła śliwkowe.
Parametry produktu
| Rodzaj | Powidła |
|---|---|
| Składniki | Śliwki, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, karmel, substancja żelująca: pektyny(e 440); regulator kwasowości: kwas cytrynowy, cytryniany sodu. wyprodukowano z 140 g owoców na 100 g produktu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 3 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 3,11 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 201 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 851 kJ |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość błonnika | 1,8 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 41 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|