Opis szczegółowy
Śmietanka 36% UHT 1l OSM Bieruń najwyższej jakości profesjonalna śmietanka 36% przeznaczona do ubijania, pieczenia i gotowania.
Śmietanka UHT 36% OSM Bieruń przeznaczona jest dla profesjonalistów świetnie sprawdza się w przemyśle Gastronomicznym, Cukierniczym i Piekarniczym.
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietanka |
| Pojemność | 5 kg |
| Zawartość tłuszczu | 36 g/100g |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | Do ubijania i do gotowania |
| Składniki | Śmietanka, stabilizator- karagen |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 5,2 kg |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: datix tomasz krajanowski ulica i numer: gen. ignacego prądzyńskiego 4/2/20a kod pocztowy i miasto: 07-410 ostrołęka pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 150 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 344 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1419 kJ |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 25 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |