Coccolino Wonder Wash gel Odour Defy 54 prań 2160 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Coccolino Odor Protection Żel do prania
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce automatycznej |
| Skład | 5-15% anionowe srodki powierzchniowo czynne; <5% niejonowe srodki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, mydło, polikarboksylany, fosfoniany, enzymy, rozjasniacze optyczne, benzyl salicylate, citronellol, citrus aurantium peel oil, eugenol, geraniol, hydroxycitronellal, limonene, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, benzisothiazolinone. |
| Dozowanie | 40ml = standardowy załadunek pralki (4-5kg), krótkie cykle (2kg), miekka, srednio-twarda woda. 50ml = duzy załadunek (6-8kg), twarda woda |
| Dodatkowe właściwości | Wlej odpowiednia ilosc zelu do zakretki, a nastepnie do szufladki na detergent. wybierz krótki cykl prania (2 kg). |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Ufi: kv5r-n0v8-7001-aau8 |
| Waga jednostkowa brutto | 2,32 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 54 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 40 ml |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| mydło | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| polikarboksylany | mniej niż 5% |
| rozjaśniacze optyczne | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/40/5/1440547.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Działa drazniaco na oczy. zawiera benzisothiazolinone, isoeugenol. moze powodowac wystapienie reakcji alergicznej. chronic przed dziecmi. w przypadku dostania sie do oczu: ostroznie płukac woda przez kilka minut. wyjac soczewki kontaktowe, jezeli sa i mozna je łatwo usunac. nadal płukac. w przypadku utrzymywania sie działania drazniacego na oczy: zasiegnac porady/zgłosic sie pod opieke lekarza. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 2160 ml |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem., Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Po użyciu umyć ręce. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Eugenol (l, 2-metoksy-4-(2- propenylo)-fenol) | Tak |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |