Szynka z Nove ok. 1,4 kg Nove
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Szynka z Nove
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Składniki | Mięso wieprzowe 69%, woda, sól, białko sojowe, białko wieprzowe, stabilizatory: trójfosforan, substancja zagęszczająca: karagen, aromaty, przyprawy, maltodekstryna, glukoza, cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca: azotyn sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,3 - 1,5 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-017-007 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady mięsne nove sp. z o.o. ulica i numer: morgi 53 kod pocztowy i miasto: 86-170 nowe pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 131 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 546 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |