Opis szczegółowy
Wędzonka wieprzowa o zachowanej strukturze tkankowej, wyprodukowana z mięśnia szynki (orzech), peklowana, wędzona, parzona. Produkt pakowany w worek perforowany.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Składniki | Szynka wieprzowa bez kości 96,9%, mieszanka do wędzonek (glukoza, sól spożywcza niejodowana, cukier, stabilizator: e 450, przeciwutleniacz: e 316, aromat), posypka przyprawowa 1,4% (sól spożywcza niejodowana, przyprawy, cukier, aromat, ekstrakty przypraw, ekstrakt z papryki), sól peklująca (sól spożywcza, substancja konserwująca – e 250). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,9 - 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 107 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 452 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 18,7 g |
| Zawartość soli | 2,42 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,9 g |