Syrop z żurawiny BIO 250 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Owoce żurawiny zawierają duże ilości witamin, soli mineralnych, błonnika oraz związków bioaktywnych które warunkują działąnie przeciwutleniające i przeciwdrobnoustrojowe wciągów i ekstraktów żurawinowych. W skład owoców żurawiny wchodzą: związki fenolowe, antocjany, proantocyjanidyny oligomeryczne, tokotrienole, flawonoidy, antocyjany, kwasy organiczne, cukry oraz znaczne ilości witaminy C.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze 4 C nie dłużej niż
Składniki
Sok z ekologicznej żurawiny 50%, ekologiczny cukier trzcinowy 50%
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 916/218 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.03 g |
| Węglowodany | 83.1 g |
| Cukry | 81.7 g |
| Białko | 0.4 g |
| Sól | 0 g |