Syrop malinowy 250 ml BIO
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny syrop malinowy. Przed spożyciem wstrząsnąć. Występujący osad tworzą składniki soku niefiltrowanego. Smak i konsystencja mogą różnić się w zależności od pory roku.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze 4 stop. C.
Składniki
niefiltrowany sok z ekologicznych malin 50%, ekologiczny cukier trzcinowy 50%
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1185/279 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 70 g |
| Cukry | 63 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0.2 g |
| Sól | 0.1 g |