Sweet'nFun TULIP MALLOW POP 3D - MARSHMALLOW Pianka do jedzenia róża 25 g X20
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Pianki żelowe
Parametry produktu
| Smak | Owocowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 25 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
| Składniki | Syrop kukurydziany, cukier, woda, dekstroza, substancja utrzymująca wilgoć: e420; żelatyna, regulatory kwasowości: e296, e330, e331; skrobia kukurydziana, substancja konserwująca: e202; aromaty, barwniki: e141ii, e133, e160a, e163. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: maxco distribution sp. z o.o. ulica i numer: gliwicka 6/3 kod pocztowy i miasto: 40-079 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 366 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1537 kJ |
| Zawartość białek | 3,7 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 73 g |
| Zawartość węglowodanów | 88 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |