Opis szczegółowy
Dwuwarstwowe cukierki z nadzieniem o smaku waniliowym i o smaku likieru jajecznego (55%)
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
| Smak | czekoladowy, Waniliowy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Dodatki | Z czekoladą białą, Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, z ziaren palmowych), mleko w proszku pełne, syrop glukozowo-fruktozowy, mleko w proszku odtłuszczone, śmietanka (z mleka) w proszku, serwatka (z mleka) w proszku, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgoć (syrop sorbitolowy), alkohol etylowy, emulgatory (lecytyny [zawiera soję], e472c, e476), aromaty, barwnik (beta-karoten) |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: roshen europe sp. z o.o. ulica i numer: cybernetyki 10 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 88 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 564 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2348 kJ |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0,26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37,6 g |
| Cukry | 47,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 49,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |