Opis szczegółowy
Drażetki o smaku smoczego owocu
Parametry produktu
| Rodzaj | Odświeżające |
| Smak | Owocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Zawartość netto | 54 g |
| Składniki | Cukier, maltodekstryna, kwasy: e330, e296; substancja zagęszczająca: e414; skrobia ryżowa, aromaty, substancja przeciwzbrylająca: e470b; brawnik: e162, koncentrat soku ze smoczego owocu, substancja glazurująca: e903. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 512 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 337 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 397 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1687 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 91 g |
| Zawartość węglowodanów | 96 g |
Inne informacje o zawartości