Surówka warzywna rarytasek polska 450 g witamina
dodaj do przechowalni
0
Opis
Parametry
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Składniki | Kapusta biała 76%, sos (olej rzepakowy, cukier, woda, sól, ocet winny, ocet spirytusowy, musztarda (zawiera gorczycę), żółtko jaj w proszku, substancje zagęszczające: guma guar, guma ksantanowa , regulator kwasowości : kwas cytrynowy, przyprawy.),marchew 3%,cebula 2,5% |
| Typ (food) | Paczkowany |
| Zawartość netto | 450 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Producent: | ZPH WITAMINAUlica i numer: Mniszew 38Kod pocztowy i miasto: 26-910 Magnuszew PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 98 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 410 kJ |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 0,71 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje
| Zawiera kofeinę | Nie |
|---|